Jūs esate čia:: Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba

lina

Nuolatinis darbuotojų saugos ir sveikatos funkcijų vykdymas įmonėje - tai užtikrinta nauda darbdaviui:

  • atsakomybės sumažinimas;
  • rūpesčių pašalinimas;
  • saugi darbo aplinka;
  • iškilusių klausimų sprendimas;
  • sėkmingo ir perspektyvaus verslo plėtotė.

Lietuvos Respublikos Darbo kodeksas, Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas ir kiti teisės aktai, įpareigoja darbdavį užtikrinti darbuotojams saugias darbo sąlygas.

Darbdavys, siekdamas užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą, gali paskirti vieną ar daugiau darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų arba steigti darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybą, ar (ir) sudaryti sutartį dėl darbo saugos ir sveikatos paslaugų teikimo su licencijuotu fiziniu ar (ir) juridiniu asmeniu. Visais atvejais, saugos ir sveikatos specialistų, atsižvelgiant į įmonės dydį ir darbuotojų profesinę riziką, turi būti pakankamai, kad jie galėtų organizuoti įmonėje darbuotojų saugos ir sveikatos prevencines priemones.

Mūsų įmonė yra pasiruošusi Jums padėti vykdyti visus teisės aktų reikalavimus, atliekant darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas.

UAB „Sabelija“ turi teisę teikti darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymo įmonėse paslaugas pagal licenziją Nr. DSSL-5, išduotą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2008 m. rugpjūčio 4 dieną.


Papildoma informacija: