Jūs esate čia:: Straipsniai ELEKTRONINĖ DARBŲ SAUGOS VERSIJA- PUIKUS SPRENDIMAS JAUNAM VERSLININKUI

ELEKTRONINĖ DARBŲ SAUGOS VERSIJA- PUIKUS SPRENDIMAS JAUNAM VERSLININKUI

buhalteriu dienaEsate jaunas verslininkas, kuriam darbų sauga – tai dar viena papildoma finansinė našta? UAB „Sabelija“ jauniems verslininkams, mažoms įmonėms, turinčioms nedidelį skaičių darbuotojų turi specialių pasiūlymą – darbų saugos elektroninę versiją, kuri sumažins tiesioginę atsakomybę vadovams dėl darbuotojų saugumo.

Tai yra įmonės, organizacijos darbų saugos ir gaisrinės dokumentų elektroninė versija, kurią galėsite prisitaikyti pagal savo įmonės, organizacijos veiklos pobūdį ir specifiką. Elektroninėje versijoje yra visi dokumentai, kurių reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymas.

Kompaktiniame diske rasite darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentų paketą, kuris skirtas visoms LR įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, turinčioms bent vieną samdomą darbuotoją, nepriklausomai kokią veiklą jos vykdo. Dokumentai yra privalomi tiek įmonės veiklos pradžioje, tiek jau veikiančiai įmonei. Šis dokumentų paketas nėra pritaikytas vienai ar kitai įmonės vykdomai veiklai, jis yra universalus, todėl taps geru pagrindu formuojant Jūsų įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos politiką. Naudodamiesi šiuo kompaktiniu disku, lengvai ir greitai parengsite darbuotojų pareiginius nuostatus, saugos ir sveikatos instrukcijas, gaisrinės saugos instrukcijas, taip pat įsakymus, reikalingus šių dokumentų įteisinimui. Sutvarkysite visus dokumentus susijusius su darbuotojų sauga ir sveikata, gaisrine sauga, numatysite pavojus ir kenksmingus veiksnius darbo aplinkoje, taip pat numatysite prevencines priemones užkirsiančias kelią tiems pavojams atsirasti.

Užpildžius kompaktiniame diske esančius dokumentus, pritaikius juos Jūsų įmonės specifikai, patvirtinus vadovo parašu bei antspaudu, Jūs būsite sutvarkę dalį visų įmonėms būtinų darbų saugos dokumentų. Kitą reikalingą dokumentaciją įmonės darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos srityje profesionaliai ir greitai padės sutvarkyti UAB „Sabelija" specialistai.

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti