Jūs esate čia:: Straipsniai Sveikata – svarbiausia

Sveikata – svarbiausia

savizudybes dienai

Ar kas drįstų paneigti, kad brangiausias žmogaus turtas yra sveikata? Ko gero, retas, kuris prieštarautų tokiam teiginiui. Sveikas darbuotojas – svarbiausias kiekvienos įmonės išteklius, todėl itin svarbu, kad būtų užtikrintas visų darbuotojų sveikatos išsaugojimas.

„Sveikatos tikrinimas reglamentuojamas Lietuvos Respublikos įstatymais ir yra privalomas visiems dirbantiems žmonėms, o darbdavys turi užtikrinti, kad jo darbuotojai būtų pasitikrinę sveikatą.

Laiku patikrinta sveikata ir teisingas darbuotojų instruktavimas – du be galo reikšmingi dalykai, padedantys įmonėje užtikrinti saugias darbo sąlygas“, – sako UAB „Sabelija“ Atstovavimo centro koordinatorė Lina Šliachtičeva.

Be to, pasak L. Šliachtičevos, sveikatos tikrinimo tikslas – įvertinti, ar asmenys gali dirbti konkretų darbą konkrečiomis darbo sąlygomis; apsaugoti darbuotojų sveikatą nuo profesinės rizikos veiksnių poveikio; įvertinti taikytinas profesinės rizikos šalinimo ir mažinimo priemones; Taip pat sveikatos tikrinimas – vienas patikimiausių būdų užbėgti profesinėms ligoms už akių.

„Konsultacinė firma  „Sabelija“ yra išsikėlusi siekį – užtikrinti, kad visi dirbantys žmonės būtų sveiki ir galėtų saugiai dirbti. Dėl šios priežasties ir sukūrėme Sveikatos tikrinimo modulio paslaugą.

Sveikatos tikrinimo modulis – kompleksinė paslauga, kai organizuojamas privalomas darbuotojų sveikatos patikrinimas įmonėje. UAB „Sabelija“ siūlo per trumpą ir darbdaviui patogų laiką patikrinti darbuotojų sveikatą, taip pat sutvarkyti visą reikalingą dokumentaciją (atliekamas įmonės sveikatos įvertinimas, išvadų pateikimas, įsakymų ir grafikų ruošimas, medicininių kortelių ir profesinės rizikos šifrų parinkimas, sąrašų sudarymas). Tad Sveikatos tikrinimo modulio paslauga padeda užtikrinti klientų įmonės veiklos efektyvumą, sutaupyti darbdavio ir jo darbuotojų laiką, išsaugoti dirbančiųjų sveikatą ir sumažinti nelaimingų atsitikimų, susijusių su įmonėje dirbančių žmonių sveikata, tikimybę“, – pasakoja UAB „Sabelija“ Atstovavimo centro koordinatorė.

Daugiau apie Sveikatos tikrinimo modulio paslaugą galite sužinoti, jei kreipsitės nurodytais kontaktais.

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti