Jūs esate čia:: Straipsniai "DARBŲ SAUGA 2013" KONFERENCIJA

"DARBŲ SAUGA 2013" KONFERENCIJA

clock Šių metų spalio 23 d., kaip ir kiekvienų metų rudenį, Vilniuje bus atidaroma 18-oji UAB „Sabelija“ organizuojama konferencija „Darbų sauga 2013“. Kasmet jau tradicija tapusiame renginyje dalyvauja daugiau nei 150 įmonių vadovų, personalo vadovo ir atsakingų asmenų, kuriems rūpi savų darbuotojų sauga ir sveikata, o profesionalūs lektoriai, pranešėjai suteikia naujausią informaciją, inovatyvius spendimo būdus ir patarimus.

Konferencijos tikslas – suteikti galimybę darbų saugos specialistams praktikams, teisininkams, valstybinių kontroliuojančių institucijų atstovams pasidalinti patirtimi, aptarti aktualius darbų saugos bei darbų saugos vadybos klausimus.

Temos yra parenkamos pagal šio renginio dalyvių pageidavimus, norus ir aktualius metų įvykius. Šiemet konferencijoje daug dėmesio bus skiriama ne tik teorijai, bet ir praktikai, o pranešimų temos susies darbų saugos organizavimo praktinius sprendimus ir realių atvejų, problemų analizę, nes visi lektoriai yra praktikai. UAB „Sabelija“ organizuojamame renginyje pranešimus skaito valstybės institucijų atstovai, kurie informuoja apie naujausius įstatymų esamus ir būsimus pasikeitimus teisės aktų srityje. Taip darbų saugos specialistai praktiškai gali pritaikyti naujoves savo prižiūrimoje įmonėje. „Konferencijoje „Darbų sauga 2013“ pranešėjai pateiks informaciją apie naujausius teisės aktus, bus aptariama jų įtaka, tolesnis plėtojimas darbų saugos ir sveikatos apsaugos požiūriu. Taip pat bus nagrinėjama dabartinė situacija ir nustatomos priemonės, reikalingos pažangai pasiekti.“, - pasakojo apie renginį UAB „Sabelija“ generalinis direktorius Tadas Šatkauskas.

Tarp lektorių esama ir pramonės bei prekybos įmonių atstovų, kurie pasidalija praktinėmis įžvalgomis opiausiais darbų saugos klausimais ir pateikia sprendimo būdus, kaip pagerinti įmonėje dirbančiųjų žmonių darbo efektyvumą, kokybę, saugias bei sveikas darbo sąlygas.  Šiais metais konferencijoje bus pristatytas septintasis Gyvybės išsaugojimo darbe amuletas, kuris kasmet dedikuojamas skirtingai, aktualiai sričiai. Amuletas, skirtas visiems, kuriems rūpi žmogaus gyvybės saugojimas darbe, yra įteikiamas atvykusiems įmonių vadovams ar atsakingiems asmenims.

„Darbuotojų sauga darbe ir sveikata - būtent tokia sritis, kurią apleidus pasekmės būna itin liūdnos, dažnai ir nepataisomos. Mūsų konferencija suteikia įmonių vadovams ar atsakingiems asmenims už darbų saugą galimybę prisiminti, jog ši sritis tūri būti prižiūrima nuolat“,- pasakojo T. Šatkauskas.

Didelio susidomėjimo kasmet sulaukia vienos iš pertraukėlių metu UAB „Sabelijos“ organizuojama „Sprendimų mugė“, kuomet konsultacinės įmonės specialistai pristato inovatyvius darbų saugos klausimų spendimo būdus ir metodiką darbų saugos dokumentų rengimo, elektrosaugos, pastatų ūkio valdymo, reikalingų mokymų, profesinės rizikos, sveikatos tikrinimo, civilinės saugos, darbų saugos organizavimo srityse.

Kiekvieną rudenį organizuojama konferencija – tai šventė darbų saugos specialistams, kurie rūpinasi gyvybės išsaugojimu darbe. Pareigingų ir atsakingų darbų saugos specialistų dėka yra mažinama rizika atsitikti nelaimingiems atsitikimams darbe. Ši konferencija – tai galimybė visos Lietuvos darbų saugos specialistams pasidalinti savo patirtimi ne tik tuomet, kai atsitinka nelaimingi atsitikimai.

Informacija ir registracija apie konferenciją "Darbų sauga 2013" :

Telefonu: +370 687 233 09
El. paštu: e.sliupaite@darbusauga.lt

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti