Jūs esate čia:: Straipsniai Tebūnie pasveikinti visi mus mokantys!

Tebūnie pasveikinti visi mus mokantys!

rugsejo1Kad ir ką norėtume veikti gyvenime, mums reikalingos žinios. Be jų – kaip be rankų, negalėtume siekti asmeninių troškimų, tikslų. Vaikystėje pradėję mokytis šio proceso nenutraukiame daugelį metų. Už suteiktas žinias, už mokėjimą sudominti įvairiausiais dalykais esame dėkingi savo mokytojams, tad Tarptautinę mokytojų dieną, visame pasaulyje švenčiamą spalio penktąją, tebūnie pasveikinti visi mokytojai!!!

Mokytojai yra tie žmonės, kurie įdeda dalelę savęs į kiekvieno asmenybę. Jie padeda mums atrasti gabumus, talentus, nukreipia tinkama tobulėjimo linkme. Juk nežinosime, ar galime būti geri matematikai, jeigu nepradėsime mokytis skaičiuoti, ar esame talentingi pianistai, jeigu nepabandysime išmokti groti. Mokytojai atveria duris į žinių ir mokslo lobyną.

„Sabelija“ taip pat turi savo mokytojus. Visų pirma tai ekspertės, kurios reguliariai tikrina visų darbuotojų profesinę kompetenciją, taip siekdamos įvertinti jų profesinę patirtį, kvalifikaciją, užtikrina, kad darbuotojai turėtų konkrečiam darbui reikalingų žinių, sugebėjimų, skatinta iniciatyvą siekti žinių, domėtis naujovėmis, numatyti kvalifikacinio tobulėjimo poreikius ir pan.

Savotiški mokytojai yra ir kiti darbuotojai, kurie kasdien dirbdami viename kolektyve, vieningoje bendrų tikslų siekiančioje komandoje, neišmatuojamai daug išmoksta vieni iš kitų. Tad drąsiai galima teigti, kad „Sabelijos“ kompanijoje profesinis tobulėjimas yra viena iš didžiausių vertybių.

Negalima nepaminėti ir „Sabelijos“ Mokymų centro, kuris padeda visoje Lietuvoje gilinti žinias įmonių vadovams, specialistams bei įvairios kvalifikacijos darbuotojams. Turėdama 18 licencijų mokymų organizavimui ir daugiau kaip 50 mokymų programų per mėnesį visuose keturiuose „Sabelijos“ skyriuose – Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose – apmoko per 220 žmonių, o per beveik 16-lika  „Sabelijos“ gyvavimo metų Mokymų centre savo srities profesionalais tapo virš 150 tūkst. žmonių!!! Mokymus veda kvalifikuoti specialistai ir ilgametę darbo patirtį turintys praktikai.

Mieli mokytojai, Jūsų žinios tegul tampa ir mūsų žiniomis. Būkite ištvermingi, iniciatyvūs, entuziastingi, nestokokite originalių idėjų, kad mokytis būtų ne tik naudinga, bet ir nepaprastai įdomu!

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti