Jūs esate čia:: Straipsniai Rugsėjis – žinių mėnuo

Rugsėjis – žinių mėnuo

tomas2Ne vienas iš mūsų pirmąjį rudens mėnesį pasitinkame su nedideliu nerimu, vieni dėl naujų, kiti dėl senų-naujų darbų, dar kiti dėl naujų žinių, ar laukiančių iššūkių.

UAB „Sabelija“ darbuotojai šių metų rugsėjį taip pat pasitiko su nerimu. Susirūpinimą kėlė organizuojamas jų turimos profesinės patirties ir asmeninės kvalifikacijos vertinimas.

Kiek vėliau nei mokiniai, rugsėjo 9-ąją dieną, UAB ”Sabelija” darbuotojai rinkosi į „klasės suolus“, tiksliau – jau į 12-ąją pusmetinę darbuotojų atestaciją. Tai jau šeštus metus įmonėje gyvuojanti tradicija, kurios tikslas – užtikrinti, jog įmonėje dirbtų darbuotojai, turintys šiam darbui reikalingų žinių ir sugebėjimų.

Dėl šios priežasties, darbuotojų profesinė kompetencija tikrinama pagrindinėse įmonės veiklos srityse, todėl atestaciją sudaro klausimai, apsprendžiantys mūsų paslaugų kokybę.

Už šios gražios UAB „Sabelija“ tradicijos palaikymą, kuravimą, rūpestį ir meilę esame dėkingi Kauno skyriaus direktorei Rasai Pūrienei, kuri prisidėjo prie visų įmonėje vykdytų darbuotojų atestacijų ir sklandžiai suorganizavo jau visą tuziną jų. Esame dėkingi už tam tikra dalimi surengtą šventę, kaskart vainikuojamą gražiais geriausiųjų rezultatais. Ačiū.

Pastarosios darbuotojų atestacijos metu buvo atestuoti 39 įmonės darbuotojai, kurių akys ir kūno kalba rugsėjo 9-osios rytą išdavė nerimą, susikaupimą ir nedidelę įtampą, kuri pamažu galutinai atslūgo tik paaiškėjus atestacijos rezultatams.

Džiugu, jog bendras darbuotojų profesinės kompetencijos lygis pakilo. Ir dauguma darbuotojų padarė gražią pažangą.

Tradiciškai iš visų atestuotų darbuotojų turime išrinktą geriausiųjų dešimtuką. Jo pačioje viršūnėje puikuojasi keturi geriausi iš geriausiųjų, kuriems pusei metų suteikiamas eksperto vardas ir, be abejo, pareigos įmonėje.

Šaunuoliai Kauno skyriaus darbuotojai, kurie vis dar išlaiko pirmaujančias pozicijas, tačiau smagu, jog intensyviai juos vejasi ir kiti miestai. Be išimties šauniai pasirodė ir Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių skyrių darbuotojai.

Tai liudija apylygis ekspertų pasiskirstymas. Šį pusmetį visi įmonės filialai savo darbuotojų gretose turi po ekspertą, t.y. darbuotoją, atsakingą už kitų įmonės  darbuotojų mokymą, jo organizavimą bei bendrą įmonės darbuotojų profesinės  kompetencijos kėlimą.

 Kompanijos vardu dėkoju padariusiems pažangą ir ekspertams už švietėjišką veiklą įmonėje. Gerų darbų visiems!


Tadas Šatkauskas

 

Komentarai 

 
+3 #1 2011-09-21 20:16
Jo, sutinku, nerimo buvo :) Bet smagiausia buvo susimatyti su Kitais Sabeliečiais iš kitų miestų :) Didelis Dėkui šio renginio organizatoriams !!!
Cituoti
 
 
+2 #2 2011-09-22 22:49
Tikrai šaunu, kad darbų saugos įmonė Sabelija tiek dėmesio ir laiko skiria darbuotojų profesinės patirties, kvalifikacijos tobulinimui bei vertinimui. Darbuotojams - ekspertams neleidžiama ,,užmigti'' ant laurų, kiekvienos pusmetinės atestacijos metu, Sabeliečiai naujomis žiniomis, teisės aktų pasikeitimais praturtinę profesinį bagažą, draugiškai užverda konkurencingą kovą.
Linkiu geriausiems išlikti geriausiais, o mažiau geresniems - besąlygiškai pralenkti geriausius!
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti