Jūs esate čia:: Straipsniai „Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jo”

„Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jo”

iStock_000003984860XSmallApie mokslą ir žinias prirašyta daugybė skambių posakių, išreiškiančių vieną pagrindinę mintį, jog žinios – tai šviesulys visais atvejais vedantis į gražesnį rytojų.

Šiomis dienomis mūsų šalyje, gal kiek vėliau nei kitose Europos valstybėse, vis plačiau diegiama mokymosi visą gyvenimą idėja, kurioje akcentuojama būtinybė mokytis visą gyvenimą kaip sąlyga žmogui prisitaikyti prie sparčiai kintančios aplinkos.

Vos tik pravėrus konsultacinės įmonės „Sabelija“ duris pasidaro aišku, jog čia mokymosi visą gyvenimą idėja toli gražu ne naujiena. Ir kitaip nei daugumoje įmonių, deklaruojama mokymosi vertybė neatgula į žemiausią „popierių“ lentyną. Iš pradžių tai stebina, o vėliau – žavi.

Pažvelgus į šią įmonę iš vidaus, supranti, jog tai suformuota nuo pat įmonės įsikūrimo, todėl darbuotojų profesinės kompetencijos lavinimas yra viena šios ilgametės įmonės tradicijų.

„Sabelija“ yra įmonė, siekianti lėkti tokiu pat tempu kaip sparčiai besikeičianti socialinė, ekonominė ir kultūrinė aplinka ir besistengianti atrasti vis kažką naujo ir nustebinti klientą. Todėl šiandien drąsiai galiu sakyti, jog mūsų įmonė savo darbuotojų tobulėjimui skiria didelį dėmesį.

Vieną valandą per savaitę visi įmonės darbuotojai analizuoja naujausias įstatymų aktualijas ir semiasi ekspertų patirties, kaupdami savo asmeninį žinių „bagažą“. Be to, dukart per metus įmonės darbuotojai atestuojami įvertinant jų kompetenciją.

Kaip tik rugsėjo pradžioje, kai startuoja ne tik mokiniai ir studentai, bet dauguma dirbančiųjų sugrįžta į normalias darbo vėžias, „Sabelija“ rengia pusmetinę darbuotojų atestaciją, kurios tikslas vertinti įmonės darbuotojų turimą profesinę patirtį, asmeninę kvalifikaciją bei užtikrinti, jog įmonėje dirbtų darbuotojai, turintys šiam darbui reikalingų žinių ir sugebėjimų.

Labai gražiai yra pasakęs Pjeras Buastas: „Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jo“.

Gero starto visiems, tiek dideliems, tiek mažiems! Būkite veržlūs, energingi ir, be abejonės, saugūs!

 

Rūta Narbutaitė

Komentarai 

 
0 #1 Erika Šliupaitė 2011-09-01 09:10
Sveikiname sveikiname, visus studentus, o ypač mokytojus. Ypač didelis ačiū Sabelijos ekspertėms, kurios rūpinasi kiekvieno sabeliečio žiniomis. Ką mes be jūsų darytume!!!
Cituoti
 
 
+1 #2 2011-09-01 11:35
Sveikinimai mūsų mokymų centrui ir visiems tūkstančiams Lietuvos įmonių vadovų, darbų saugos specialistų ir įvairių profesijų darbininkų, kurie savo žinias įgijo, pilde ir tobulino mūsų kompanijoje!

Taip pat visus kurie nors kartą gyvenime buvote PIRMOKĖLIAIS, nedrasiai laikėte gelytes mokyklos aikstėje ir su neapsakoma pagarba žvelget i pirmąją mokytoją - visus su Rugsejo 1 - ąja !!!
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti