Jūs esate čia:: Straipsniai SMARTAS – ne mažas, o sumanus!

SMARTAS – ne mažas, o sumanus!

smart1Jei mokėtum važiuoti dviračiu, nejau nevažiuotum? O jei jis dar kryptingai vežtų pagrindiniais, tačiau neretai klaidžiais, darbų saugos keliais ir įgalintų juose orientuotis? Ar tau tai nebūtų vertinga?

Dviračiu važiuoti moka turbūt apie 90 procentų visų Lietuvos gyventojų. Nejau taip paprasta ir greita įvaldyti ir darbų saugos vingius? Taip. Ypač kai pažįsti SMARTĄ – analogų neturinčią paslaugą Lietuvoje. Ji paremta kompleksiniu mokymu, derinančiu teoriją ir praktiką. Šių mokymų metu teorinės žinios tikslingai pritaikomos praktinių įgūdžių formavimui. O svarbiausių įmonės darbų saugos dokumentų rengimas savomis rankomis užtikrina aukštą žinių įsisavinimą. Tai geniali mokymų programa – per tris su puse dienos suteikianti naują profesiją ir saugiklį, neleisiantį „nukristi nuo dviračio užsėdus trečią ar dvidešimtą kartą“. O svarbiausia, tai itin greita ir paprasta, todėl tai gali visi.

Vis dėlto, iš visų mokančių važiuoti dviračiu nors kartą per mėnesį juo naudojasi turbūt tik 5 procentai gyventojų. Tačiau, likę 85 procentai tikrai nesijaučia dėl to blogai. Nieko blogo, jei tiesiogiai šių įgūdžių nereikės. Galbūt kažkada teks vaiką mokyti važiuoti dviračiu. Įgūdžių tam tikrai užteks. Juk nemažiau vertingas pats procesų ir reikalavimų suvokimas, tuo labiau atsakymų į juos radimas kaip atsakingam ir rūpestingam įmonės vadovui.  Kaip sakydavo mūsų senoliai: „Ko išmoksi, ant pečių nenešiosi“.

Be to, šiomis dienomis, kai pinigus uždirbti yra sunku, o laisvo laiko turime daugiau negu įprastai, - tai yra puiki galimybė pramankštinti  smegenis ir produktyviai išnaudoti savo laiką. Per tą patį laiką galima gauti tiek pinigų, tiek laiko kaštams neadekvatų rezultatą, leidžiantį darbų saugos reikšmę, darbuotojų saugą ir sveikatą bei įmonės darbų saugos dokumentų kokybę pakylėti dideliu laiptu aukštyn. Kaip juokauja mokymų centro vadovė Daiva Bernotienė: „jei tik norėsite, galėsite tapti mūsų įmonės konkurentais“. Taigi, SMARTAS – ne mažytis, o tikrai sumanus. Kuo iš arčiau mes pažvelgsime į visa tai, tuo mūsų sąmoningumas labiau augs, o nelaimių darbe skaičius bus priverstas mažėti. Taigi, ir tau verta išmokti „minti šio dviračio pedalus“!

 

Rūta Narbutaitė

Komentarai 

 
+3 #1 2011-07-28 09:04
Originali idėja sulyginti šia paslaugą su dviračiu. Šiandien ši transporto priemonė labai populiarėja - spėju, kad ir SMART toks taps. Galėčiau jį pavadinti dar Gudručiu. Gudrus sprendimas gudriems :)
PS. Džiugu, kad UAB "Sabelija" vis pateikia rinkai išskirtinių "dviračių"!
Cituoti
 
 
0 #2 2011-08-10 10:13
visiškai neaišku apie ką čia rašoma. sulyginimas gražus, bet paslauga mistinė
Cituoti
 
 
+2 #3 2011-08-22 14:53
SMART esmė paprasčiau?

SMART – tai kompleksinė paslauga nedidelės ar vidutinės įmonės vadovui.

Įsivaizduokime klientą, kuris iš darbų saugos mokymų iškeliauja ne tik įgijęs teorinių, tačiau ir praktinių žinių. Savose rankose laikantis gražų, storą savo įmonės pagrindinių darbų saugos dokumentų segtuvą, kuriame taip pat pridėta elektroninė laikmena su pagrindinių dokumentų šablonais, kuriuos ateityje galima panaudoti vos tik prireikus. Be to, šis klientas plačiai šypsosi, nes dar tris mėnesius po mokymų, jis turi galimybę nuotoliniu būdu konsultuotis su mūsų įmonės specialistais.

Pakaks įsivaizduoti, paverskime tai realybe. Tegul besišypsančių mokinių būna kuo daugiau.
Cituoti
 
 
+2 #4 2011-08-22 18:51
man teko šia paslauga pasinaudoti ir esu be galo patenkinta.Reikėjo labai nedaug pastangų ir susitvarkiau darbų saugą.Pirmiausia ,sąžiningai lankiau kursus, kurie davė labai daug žinių. Paskui, įmonės specialistė man labai aiškiai papasakojo kiekvieną dokumentų rinkinio lapą ir aš, grįžus į ofisą ,viską iškarto pasidariau.
Mūsų įmonė nedidelė, tad visai užtenka to, ką man pasiūlė Sabelija.
Beje, praėjusią savaitę pas mus buvo darbo inspektorius ir buvo patenkintas, kad darbų sauga tvarkoma gerai.
Ačiū, Sabelijos darbuotojoms už nuoširdžią pagalbą.
Cituoti
 
 
+2 #5 2011-08-24 07:49
Darbų saugos kursų metu aš taip pat įsigijau SMARTą. Atrodo, įmonė nedidelė, bet kai pradėjome tvarkytis darbų saugos dokumentaciją su "Sabelija" specialistu, buvo ką veikti. Ačiū Jiems už teorinių žinių susiejimą su praktika, ir už konsultacijas ;)
Cituoti
 
 
+1 #6 2011-08-25 19:49
Lankant darbu saugos kursus, galima susitvarkyti ir dokumentus? Ar kaip?
Cituoti
 
 
0 #7 2011-08-26 14:41
Taip, Egle, būtent taip ir yra. Smagu matyti susirenkančius įmonių vadovus, darbdavius, specialistus, ateinančius pasisemti žinių, o dar maloniau, kai jie pasirinkę SMARTĄ, išeidami džiaugiasi ir dėkoja, kad nuėmėm didelę dalį rūpesčių tvarkant įmonės dokumentaciją. Išleidžaiame juos ne tik su dideliu žinių bagažu, bet ir su pagrindine įmonės dokumentacija (pabrėžiu- UŽPILDYTA). Tad junkitės visi į gausėjančią SMARTUKŲ kompaniją, patikėki, patiks!
Cituoti
 
 
+1 #8 2011-08-30 01:17
Kazkas naujo ... jeigu nesunku paaiskinkit:
-kiek laiko tie mokslai su viskuo trunka?
-kokie saugumo technikos dalykai lieka nesutvarkyti, kaip su profesine rizika?
-ar kai as viska pasidarysiu po to kasnors patikrins teisinguma?
Cituoti
 
 
0 #9 2011-08-31 14:46
Smagu, jog domitės, Dariau.

Laiko atžvilgiu sugaišite tiek pat dienų, kiek trunka darbų saugos mokymai. Dėl dokumentų teisingo paruošimo – jūs galite būti ramus. Jūs juos pildysite su specialisto pagalba, kuris jūsų pildomus dokumentus peržiūrės. Tuo tarpu kokie konkrečiai dokumentai įeina į SMART paketą siūlyčiau tiesiogiai susisiekti su mumis.
Cituoti
 
 
0 #10 2011-09-05 22:52
Netycia uzklydau i tinklapi ir nesusivokiu, kaip galima įveikti "labnirintus" per 3 dienas. Kiek tenka susidurti su teises aktais, tiai ne triju dienu studija. zmones 6 metus mokosi, kad tapti tos srities specialistais.
Cituoti
 

Naujas komentaras

Saugumo kodas
Atnaujinti